fbpx
Home/FIANDRE/IL VENEZIANO

IL VENEZIANO

Duke ndjekur gjurmët e këtij trendi thelbësor, Il Veneziano i bën jehonë traditave madhështore të mjeshtërisë artizanale shekullore. Në qeramika me trup të plotë, pllakat klasike terrazzo japin ndikim të jashtëzakonshëm arkitekturor. Çdo sipërfaqe është një shkrirje tekniko-estetike e romantizmit dhe inovacionit, sofistikimit klasik dhe avangardës.

Title

Go to Top