Loading...

GIEFFE GROUP

GIEFFE GROUP hap showroom-in e tij te pare ne Shqiperi ne dhjetor te vitit 2019 ne fushën e tregtimit me shumice dhe pakice të pllakave te porcelanit dhe gresit, hidrosanitareve, rubinetave dhe materialeve te ndertimit. Me nje pervoje 15 vjecare ne Itali, Gieffe Group është e përkushtuar t’u ofrojë klientëve të saj cilësinë më të lartë dhe modelin e përsosur në zhvillimin e projekteve të tyre.
Gieffe Group i’u pershtatet me se miri nevojave te tregut dhe falë kësaj ne ndihmojmë klientët tane duke i ndjekur ata në projektet e tyre si hotele, restorante, bare etj. Produktet tona jane te gjitha te certifikuara dhe me garanci nga vete kompania eksportuese.
Ajo cfare neve na diferencon eshte tregtimi I produkteve 100% MADE IN ITALY dhe bashkepunimi me firmat me te njohura jo vetem ne Europe por dhe ne te gjithe boten.
Disa prej tyre jane:

· FIANDRE · PORCELAINGRESS · CEASAR CERAMICHE · CASTELLATO
· SAPIEN STONE · COTTO D’ESTE · BLUSTYLE · PANARIA CERAMICA
· REMEN · KERAKOLL

Nje pike tjeter e forte e jona eshte linja me e re Custom line ku ne realizojme printime mbi gres duke arritur deri ne formatet big slab (150×300). Gieffe Group ka realizuar nje sere projektesh duke nisur nga projektet individuale si: apartamente,vila
etj, e deri tek resortet dhe hotelet me 5 yje.

BRANDET

Zbuloni produktet me cilesore nga Brandet me te mira

CAESAR CERAMICHE

CAESAR OUTDOOR

BRANDET

Abonohu per te marre lajmet dhe ofertat ne emailin tend.